Понеділок
27.05.2019, 02:22
Миколаївська область
МО вчителів інформатики   м. Миколаєва
Ви увійшли як Гість | Група 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2013 » Грудень » 26 » Результати олімпіади з інформаційних технологій
22:42
Результати олімпіади з інформаційних технологій

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади 

з інформаційних технологій!!!

      На участь у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з інформатики подали заявки 133 учні з 37 навчальних закладів.  Учасники олімпіади представляли такі навчальні заклади: ЗОШ №1, №3, №4, №11, №15, №17, №19, №22, №26, №28, №32, №34, №35, №39, №40, №42, №43, №45, №46, №48, №50, №51, №52, №53, №54, МЗСШ-І№4, Перша українська гімназія, гімназії: №2, №3, №4, гімназія №41, Миколаївський морський ліцей, Економічний ліцей  №1, №2, Ліцей ”Педагог”, Миколаївський муніципальний колегіум.

Результати Завантажити

Дякуємо вчителям, які підготували переможців: 
Осипенко Ганні Валеріївні, Тополевій Руслані Михайлівні (ЗОШ №19), Безсмертній Ірині Костянтинівні (ЗОШ №22), Гапиченко Галині Євгенівні (ЗОШ №26),  Бєлєнкіній Людмилі Юріївні (ЗОШ №28), Красняк Ірині Григорівні (ЗОШ №39), Крутієнко Олексію Миколайовичу (ЗОШ №42), Маріогло Юрію Григоровичу (ЗОШ №45), Слєпцовій Ірині Михайлівні (ЗОШ №51), Фуртатовій Світлані Олександрівні (Перша українська гімназія)Комарову Михайлу Юрійовичу, Степановій Валентині Андріївні (гімназія №2), Зінченко Світлані Миколаївні (гімназія №3), Горбатенко Світлані Федорівні (гімназія №4), Пирті Тетяні Олегівні (гімназія №41),  Андрєєвій Галині Петрівні (ліцей "Педагог"), Герасименко Сергію Павловичу, Целіо Віталію Васильовичу, Берікул Надії Вікторовні (ММЛ), Орел Анні Костянтинівні (МЕЛ №2), Москаленко Юлії Ігорівні (МЗСОШ №4),  Гетманцеву Василю Сергійовичу,  Михайловській Наталі ВалеріївніДеюн Аллі Миколаївні  (ММК).  

 Найбільшу кількість переможців підготували: 

1. Михайловська Наталя Валеріївна(7 призерів, 5 на область);
2. Комаров Михайло Юрійович(6 призерів, 2 на область);
3. Гетманцев Василь Сергійович(5 призерів, 4 на область);
4. Пиртя Тетяна Олегівна (5 призерів, 2 на область);
5. Слєпцова Ірина Михайлівна (4 призери, 2 на область);
6. Фуртатова  Світлана Олександрівна(4 призери).   

Дякуємо членам журі за плідну роботу!

Переглядів: 368 | Додав: Mihaylovskaya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Календар
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів



Mihaylovskaya© 2019